KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

PRVÉ ŠTVRŤSTOROČIE KOŠICKEJ STREETBALLOVEJ LIGY

KSL potrebuje tvoju pomoc !

Všetky športy a športové podujatia na Slovensku zasiahla CORONA kríza. Peňazí je málo. Nechceli sme ísť cestou, že zvýšime štartovné napr. o 200 percent. Prostriedky zháňame aj inou cestou. Máme aj nových partnerov, ale sú to len zlomky sponzorstva, čo sme mali iné roky.

Ak chceme, aby vyvrcholenie jubilejného 25. ročníka ligy bolo dôstojné, rozbehli sme aj iné aktivity, ktoré môžu dopomôcť. Ligu sme otvorili trochu vo veľkom štýle, tešil nás obrovský záujem médií a aj divákov. Prišiel aj pán primátor Poláček, aj pani startostka MČ Košice – Nad jazerom pani Kovačevičová. Prišli aj legendy KSL. Prišiel aj Tomi Takáč a Ďoďko Mihaľov. Počas ligy sme zaviedli množstvo noviniek, ako on-line prenosy (TV Antik, Yuotube kanál) alebo scoreboard on-line.

Ak fandíš tomuto podujatiu v Košiciach, jedinečnému na Slovensku, môžeš pomôcť trochu aj ty. Pýtaš sa ako ?

Zriadili sme transparentný účet, na ktorý môžeš prispieť dobrovoľne aj ty. Uvidíš všetkých darcov a ako sa tieto peniaze použili. Suma je dobrovoľná od 10 centov po XXX €. Účet nájdeš na tomto odkaze.

Ďalšie možnosť, že budeš zdielať a sám lajkovať video v rámci fondu pre budúcnosť športu od spoločnosti NIKÉ. Video nájdeš na tomto odkaze. A držať palce, aby nás NIKÉ podporilo.

No a posledná možnosť je, že si kúpiš tričko, v ktorom si nás videl a aj takisto osobnosti a legendy na otvorení KSL alebo si kúpiš šiltovku, mikinu, kraťasy, polo tričko. E-shop nájdeš na tomto odkaze. Všetko ti dovezieme v rámci Košíc, na ihrisko alebo domov, alebo pekne zabalíme a pošleme dobierkou.

Teda vyber si ty, ako chceš pomôcť. Ver mi, že tvoja investícia bude správne použitá. Predarcov máme pripravené aj skvelé darčeky na záverečnom turnaji FINAL FOUR 2020, ktorý sa uskutoční pravdepodobne 29.augusta 2020 na ihrisku na Amurskej v Košiciach.

Vopred ďakujeme.


(2 votes, average: 1,00 out of 5)