KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

PRVÉ ŠTVRŤSTOROČIE KOŠICKEJ STREETBALLOVEJ LIGY

FINAL FOUR 2018 už v sobotu

Je to tak. 23. Košickej streetballovej ligy finišuje. Čaká ho už len záverečná akcia a tou je FINAL FOUR 2018. Jednodňová akcia, ktorá sa uskutoční v sobotu 1. septembra 2018 na multifunkčnom ihrisku na sídlisku nad Jazero.

Spomedzi štyroch finalistov aktuálneho ročníka vzíde nový víťaz ligy. Titul obhajuje družstvo SOUTH PARK. Ten však má 3 zranených hráčov, najväčšou stratou je aktuálny líder streleckej tabuľky Peter Lechman. V semifinále to budú mať  ťažkého súper a to družstvo BLACK STREET, ktorý sa posilnil o Roba Lipnického, na finále však neuvidíme pravdopodobne Riša Kornera, ale aj napriet tomu je BLACK STREET opäť  veľkým favoritom na titul.

V druhom semifinále si to rozdá 4FUN proti BALKÁNSKYM BANÁNOM. Za 4FUN sa strelecky chytil Rišo Krajňák, dobré hrá Filip Duda, ale Balkánske Banány hrajú s Dionýzom Gáborom a Mišom Fabrícym, s hráčmi, ktorí vyhrali túto nedeľu Moldavský streetbal.

Hráčov a divákov čaká bohatý sprievodný program, reprodukovaná hudba, občerstvenie v podobe hot dogov a kopec zábavy. Celý program a ostatné informácie môžu všetci nájsť na FB udalosti

Po záverečnom finálovom zápase sa bude sumarizovať celá liga, oceňovať najlepšie družstvá a najlepší hráči. Ceny vďaka partnerom sú atraktívne, najlepší strelci získajú aj dve spiatočné letenky do Dúseldorfu. Kandidátmi sú Peter Lechman z družstva SOUTH PARK a Filip Duda z družstva 4FUN. Filip ak do v oboch zápas spolu viac ako 59 bodov, vyhrá aj celkovú streleckú súťaž.

Čaká nás bohaté športový deň, teda ak máte radi basketbal, streetball, príďte, neľutujete. 1. september je štátnym sviatkom a tak svoj voľný čas môžete vyplniť aj povzbudením najlepších košických uličných basketbalistov.

Rozpis zápasov


(1 votes, average: 4,00 out of 5)