KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

PRVÉ ŠTVRŤSTOROČIE KOŠICKEJ STREETBALLOVEJ LIGY

V sobotu sa začína PLAYOF KSL 2017

Od soboty 12.augusta 2017 je na programe druhá časť 22. ročníka Košickej streetballovej ligy PLAYOFF 2017.
O zvyšné tri miesta vo FINAL FOUR 2017 zabojuje šesť družstiev vo vyraďovacích zápasoch. Víťaz základnej časti, družstvo SOUTH PARK postúpilo priamo do finále.

Štvrťfinálove dvojice sú nasledovné:

  1.  BLACK STREET – BAD BOYZ
  2.  BALKÁNSKE BANÁNY – SMRŤ PRICHÁDZA Z DŽUNGELE
  3.  #TYDAMBOJZ – 4FUN

Hrá sa na DVA VÍŤAZNE ZÁPASY. Finále je na programe 1.septemba 2017.  SOUTH PARK sa v semifinále stretne s  víťazom zápasu č.3, druhé semifinále budú tvoriť víťazi zápasov č.1 a č.2. Porazení si zahrajú o celkové 5. až 7.miesto, dúfam, že ako po minulé roky túto našu záverečnú akciu neodignorujú.

Zápasy PLAYOFF sú naplánované optimálne, preto nie je vhodné ich prekladať !!!

Pravidlo minimálne 5 zápasov pre štart v ďalších zápasoch KSL sme sa rozhodli zmierniť a platí len pre hráčov mužského pohlavia. Ženy môžu hrať ďalej, nezávisle na počte odohratých zápasov v základnej časti. Zoznam STOP hráčov nájdete na tomto odkaze.

Na Finále pripravujeme množstvo prekvapení, sprievodných akcií, a keďže nám jeden partner sľúbil aj stánok pre deti, dúfam, že okrem seba oteckovia, donesiete aj svoje malé ratolesti a tí mladší, svojich súrodencov. Tento rok privítame s určitosťou pravého a nefalšovaného DJ MIKIASA. A videozáznam a fotodokumentáciu z podujatia nám zabezpečí veľký talent slovenskej videoprodukcie  a víťaz mnohých medzinárodných cien Matúš Men.  Najlepší strelci  tento rok určite poletia do Kolína so svojimi partnerkami. Samozrejme MITIE ako každý rok s určitosťou budú.