KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

REŠTART LIGY SMEROM K NOVÉMU FORMÁTU

Štartuje kráľovsky 23. ročník ligy

Košická streetballová liga dosiahla kráľovsky vek. Áno už 23 rokov je tu letné streeetballové nadšenie v Košiciach.

Celé tri letné mesiace majú basketbaloví nadšenci z Košíc a okolia možnosť si zahrať  túto obľúbenú loptovú hru na 1 kôš, dnes známu ako streetball a najnovšie ako 3×3 basketbal. 

Basketbalisti v rámci 3×3 Central Europe Tour, ktoré organizuje SBA sekcia  3×3 basketbal s českými a poľskými partnermi môžu vyskúšať aj tento najnovší formát basketbalu, ktorý na LOH v Tokyu bude ako ukážkový šport.

Našou snahou bude pripraviť aj tento rok 23. ročník ligy a skvelé záverečné FINAL FOUR.  Našou prioritou je zväčšiť záujem hlavne u mladých hráčov, dať priestor novým tváram v košickom streeetballe. Mladých hráčov ubúda a verím, že ako bola minulý rok snaha družstva BLACK STREET pritihanuť nové tváre z KB Košice.

Ak máš už partiu na leto a veľké basketbalové nadšenie,  môžeš sa prihlásiť do 3. júna 2018 a to cez registračný formulár. Alebo osobne (FB, telefón, e-mail). Po predbežnom zistení záujmu sa dozviete ďalšie informácie na FB alebo na tejto stránke. Na FB  budeme fungovať s novou stránkou ksl.sk, kde nájdeš všetko podstatné. Samozrejme skupina KSL -Košická streetballová liga bude fungovať aj naďalej.

Košickému streetballu opäť  zdar !!!!

(2 votes, average: 5,00 out of 5)