KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

REŠTART LIGY SMEROM K NOVÉMU FORMÁTU

Pár zmien na úvod nového 26. ročníka

Hrať sa bude opäť na ihrisku na Amurskej ulici, čo sa týka testov a počtu ľudí, to sledujte v COVID automate pre šport.

Družstvá budú mať povinne dve sady dresov (rôzne farby). Ak túto podmienky nespĺňajú, tak je možné objednať jednu sadu dresov za 10€/ks. Pravidlo sa bude striktne kontrolovač

Na súpiske budú môcť byť len maximálne 8 hráči od 18 rokov do 40 rokov. Počet hráčov do 18 rokov, nad 40 rokov (vrátane) a žien je neobmedzený. Hráči do 18 rokov neplatia štartovné !!!

Do polovice základnej časti ligy kapitáni môžu na súpiske vymeniť 2 ľubovolných hráčov a samozrejme doplniť hráčov, ale musí byť splnené predchádzajúce pravidlo.

Ostatné veci a pravidlá bez zmien. Prípadne na stretnutí kapitánov s vedením KSL o tom môžme podebatovať.

Viktor Dudovič bude tento rok výkonný riaditeľ ligy, čo znamená, že je poverený vedením ligy a všetky náležitosti budú podliehať jemu. Samozrejme môže poveriť ostatných členov pre niektoré činnosti.

Prekladanie zápasov sa bude riešiť cez GOOGLE Calendar, bližšie detaily ozrejmime do porady kapitánov. Program je nahustený, takže tie dohrávky môžu byť mimo nedele a pondelka a nesmú kolidovať s rezerváciami ihriska, čo sa dá skontrolovať na webe SMZ.

Porada kapitánov bude v nedeľu 13.6.2021 v Bowling pube na Lokomotíve, cca o 18:00 hod. Samozrejme porada kapitánov prihlásených družstiev (uzávierka 11.6.2021)

(No Ratings Yet)