KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

PRVÉ ŠTVRŤSTOROČIE KOŠICKEJ STREETBALLOVEJ LIGY

Odštartovali sme úspešne titánový ročník

V sobotu sa úvodným zápasom medzi 4FUN a #TYDAMBOJZ začal už 22. ročník Košickej streetballovej ligy. Odštartovalo ju 82 hráčov v 7 družstvách. Ligu budú hrať nakoniec len 4 hráči kategória A.

Obhajca titulu SMRŤ PRICHÁDZA Z DŽUNGELE bude hrať bez Róberta Nubera a interistu Miša Baťku, takisto exkapitán Jozef Verešpej je zranený.Vrátil sa však Vilo Malý.

4FUN bude hrať oslabený o Erika Mišinského a Krajňáka, hrať bude však Ľubo Begáni.

#TYDAMBOJZ doplnil nové tváre, vrátil sa Mišo Knapp, hrať bude aj američanka Nikola Nedoroščíková, ale Drga už asi na ihrisku neuvidíme pre pracovné vyťaženie.

BAD  BOYZ odohrá ligu s 13 hráčmi, bez mamičky Nikoly, ako jediní tvrdo trénovali pred začiatkom ligy.

BLACK STREET sa najviac omladil, má až 6 hráčov do 18 rokov, mladé pušky z KB Košice to aj v prvých zápasov strelecky ukázali, až 19 hráčov oslovil Viktor pre svoje družstvo. Aj Tomáš Takáč, viacnásobný najlepší obranca ligy je späť.

BALKÁNSKE BANÁNY tradične so Šanim Lutterom a mladými oteckami, pridal sa Mišo Fabríci.

Ožívením bude staronové družstvo SOUTH PARK, s Kováčovcami, Lechmanom a Járayom, pridali sa aj nové tváre KSL a Matúš Dorov.

Nováčikov má tento rok liga veľa, čiže cena pre Nováčika roka bude najdramatickejšia. Tento rok možno udelíme opäť cenu prezidenta KSL.

Finále plánujem na 1.septembra 2017, čo je piatok a je tam rezerva nasledujúca sobota. Pre aktuálny ročník sa nám rysujú aj noví partneri, najzaujímavejším bude určite sieť rýchleho občerstvenia McDonalds, finále by sa malo byť obohatené o bohatý sprievodný program aj pre malé deti, kopu zábavy a stánky s občerstvením. Hráčov čakajú aj zľavové kupóny.

Pripravujeme aj pitný režim, keďže sa začalo tropické leto  a zápasy cez víkend posunieme o jednu hodinu, plus je tú možnosť si nahradiť sobotu zápasom cez týždeň.

Liga bude určite vyrovnaná, čo priniesli aj úvodné výsledky.

Sledujte aj Oznamy a novinky

 


(No Ratings Yet)