KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

REŠTART LIGY SMEROM K NOVÉMU FORMÁTU

Nová letná a mladšia liga sa začala

Najprv to boli 5 fanúšikovia na finále hokejovej extraligy, potom 10 na Národnom futbalovom štadióne a potom z Majstrovstvami Európy vo futbale sa uvoľnili postupne protiepidemické opatrenia. A na Slovensku sa otvorili externé športoviská pre väčšiu skupinu ľudí.

Dobrá správa pre Košickú streetballovú ligu. Už v poradí 26. ročník otvorili úvodné zápasy na multifunkčnom ihrisku na Amurskej ulici. Prihlásilo sa až 10 družstiev, čo je fantastická správa a ešte lepšia správa je, že o ligu majú záujem aj mladí hráči.

Králiky to tento rok vzdali, ale nahradili ich chlapci až z Humenného Dzarulovci. Družstvá využili možnosť doplniť súpisku mladými hráčmi a tak sa môžme tešiť na konfrontáciu mladosti a skúsenosti.

Ambicióznym tímom bude určite družstvo Panteras Rostas s mladými puškami na čele s Adamom Mončekom, Vikings na poslednú chvíľu nahradilo družstvo Last Minute, za ktorých bude hrať aj srbská posila Milorad Sedlarevič

Bad Boyz sa rozdelil a takisto aj družstvo KM. Za Free Džuno nastúpi aj Marco Vojtko z Nemecka. Družstvo BLACK STREET má tiež zaujímavú súpisku, na ktorej nechýba opäť slovenský reprezentant Richard Körner.

(1 votes, average: 1,00 out of 5)