KOŠICKÁ STREETBALLOVÁ LIGA

REŠTART LIGY SMEROM K NOVÉMU FORMÁTU

BLACK STREET VÍŤAZOM 25. ROČNIKA

Družstvo BLACK STREET sa stalo víťazom 25.ročníka Košickej streetballovej ligy. Je to ich už 11 titul (deviaty pod vedením kapitána  Viktora Dudoviča),

Vo finále porazili „čierni“ chlapci družstvo VIKINGS 101:85 aj vďaka Adamovi Mončekovi, ktorý vo finále nastrieľal 41 bodov a získla cenu MVP FINAL FOUR (od Viktora Dudoviča BS). Celý zápas BLACK STREET doťahoval v zápase, ale pred koncom šnúrou 20:0 otočil zápas vo svoj prospech.

Na treťom mieste skončili #TYDAMBOJZ,  v súboji o 3. miesto vyhrali nad trochu unavenými chlapcami z družstva BALKÁNSKE BANÁNY. Celú sezónu „ťahal“ #TYDAMBOJZ Gustík Čech a získal za to aj cenu MIP (od Viktora Dudoviča BS). Sekundoval mu aj najlepší strelec ligy Emil Drábik.

Kráľom trojkárov sa stal opäť suverejne Matúš Kán z BLACK STREET.

Najlepším nováčikom je Martin Košťál (KM), najlepší obranca je Branislav Járay (VIKINGS), fair-play hráč roka je Ladislav Gamboš (BAD BOYZ). V ALL STARS ligy sú Alexander Lutter (BALKÁNSKE BANÁNY), Oliver ČECH (#TYDAMBOJZ| a Filip Tchúr (VIKINGS). MVP hráčom ligy 2020 sa stal Marián Koleno (BLACK STREET).

Cenu prezidenta KSL získali Peter Berinšter a Richard Krajňák.

Sieň slávy udelila KSL Ľubošovi Kováčovi a Róbertovi Nuberovi.

Celkové výsledky, zoznam najlepších hráčov a celkové hodnotenie ligy nájdete na tomto odkaze

(1 votes, average: 1,00 out of 5)